RNR60K2001FPR36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR60K2001FPR36
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: RNR60K2001FPR36.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RNR60K2001FPR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR60K2001FPR36 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 103945 pcs Datuen fitxa RNR60K2001FPR36.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR60K2001FPR36-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film