RNR60J2001FSB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR60J2001FSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: RNR60J2001FSB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RNR60J2001FSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR60J2001FSB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23193 pcs Datuen fitxa RNR60J2001FSB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR60J2001FSB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film