RNR60H4641BPRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR60H4641BPRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.64K OHM 1/4W .1% AXIAL
Fitxak: RNR60H4641BPRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNR60H4641BPRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR60H4641BPRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.64K OHM 1/4W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 37574 pcs Datuen fitxa RNR60H4641BPRSL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 Erresistentzia 4.64 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR60H4641BPRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 4.64 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film