RNR55K2003FSB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR55K2003FSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: RNR55K2003FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RNR55K2003FSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR55K2003FSB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 142191 pcs Datuen fitxa RNR55K2003FSB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Erresistentzia 200 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR55K2003FSB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 200 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film