RNR55H86R6FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR55H86R6FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 86.6 OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: RNR55H86R6FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNR55H86R6FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR55H86R6FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 86.6 OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 184329 pcs Datuen fitxa RNR55H86R6FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Erresistentzia 86.6 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR55H86R6FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 86.6 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film