RNR55H3571FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR55H3571FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.57K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: RNR55H3571FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNR55H3571FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR55H3571FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.57K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 167055 pcs Datuen fitxa RNR55H3571FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Erresistentzia 3.57 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR55H3571FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 3.57 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film