RNR55H1301FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR55H1301FPRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.3K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: RNR55H1301FPRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNR55H1301FPRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR55H1301FPRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.3K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 160439 pcs Datuen fitxa RNR55H1301FPRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Erresistentzia 1.3 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR55H1301FPRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 1.3 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film