RNR50J2001FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNR50J2001FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL
Fitxak: RNR50J2001FSRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNR50J2001FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNR50J2001FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 59719 pcs Datuen fitxa RNR50J2001FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/07, RNR50 Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNR50J2001FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film