RNC60H34R2FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC60H34R2FSB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC60H34R2FSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 34.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: RNC60H34R2FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RNC60H34R2FSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC60H34R2FSB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 34.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 94433 pcs Datuen fitxa RNC60H34R2FSB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 Erresistentzia 34.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNC60H34R2FSB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 34.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film