RNC55H7682BPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55H7682BPRSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC55H7682BPRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 76.8K OHM 1/8W .1% AXIAL
Fitxak: RNC55H7682BPRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNC55H7682BPRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC55H7682BPRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 76.8K OHM 1/8W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 84707 pcs Datuen fitxa RNC55H7682BPRSL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Erresistentzia 76.8 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNC55H7682BPRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 76.8 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film