RNC55H4342FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55H4342FSB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC55H4342FSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 43.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: RNC55H4342FSB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RNC55H4342FSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC55H4342FSB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 43.4K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 113405 pcs Datuen fitxa RNC55H4342FSB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Erresistentzia 43.4 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNC55H4342FSB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 43.4 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film