RNC50J1691FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J1691FPRSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC50J1691FPRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.69K OHM 1/10W 1% AXIAL
Fitxak: RNC50J1691FPRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNC50J1691FPRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC50J1691FPRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.69K OHM 1/10W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 60976 pcs Datuen fitxa RNC50J1691FPRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Erresistentzia 1.69 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNC50J1691FPRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 1.69 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film