RNC50H2001FSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50H2001FSBSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC50H2001FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL
Fitxak: RNC50H2001FSBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RNC50H2001FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC50H2001FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 31095 pcs Datuen fitxa RNC50H2001FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNC50H2001FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film