RN70D7501FRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN70D7501FRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 7.5K OHM 3/4W 1% AXIAL
Fitxak: RN70D7501FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RN70D7501FRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN70D7501FRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 7.5K OHM 3/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 132416 pcs Datuen fitxa RN70D7501FRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-R-10509/3, RN70 Erresistentzia 7.5 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN70D7501FRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.5 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film