RN70D4533FBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN70D4533FBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 453K OHM 3/4W 1% AXIAL
Fitxak: RN70D4533FBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RN70D4533FBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN70D4533FBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 453K OHM 3/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 63051 pcs Datuen fitxa RN70D4533FBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-R-10509/3, RN70 Erresistentzia 453 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN70D4533FBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 453 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film