RN70C7320FRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C7320FRSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN70C7320FRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 732 OHM 3/4W 1% AXIAL
Fitxak: RN70C7320FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RN70C7320FRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN70C7320FRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 732 OHM 3/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 115624 pcs Datuen fitxa RN70C7320FRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-R-10509/3, RN70 Erresistentzia 732 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN70C7320FRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 732 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film