RN65C3832FBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN65C3832FBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 38.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: RN65C3832FBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RN65C3832FBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN65C3832FBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 38.3K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 68850 pcs Datuen fitxa RN65C3832FBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-R-10509/2, RN65 Erresistentzia 38.3 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN65C3832FBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 38.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film