RN65C1473FRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN65C1473FRSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN65C1473FRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 147K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: RN65C1473FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RN65C1473FRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN65C1473FRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 147K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 162784 pcs Datuen fitxa RN65C1473FRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-R-10509/2, RN65 Erresistentzia 147 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN65C1473FRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 147 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film