RN60E4752CRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN60E4752CRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 47.5K OHM 1/4W .25% AXIAL
Fitxak: RN60E4752CRE6.pdf
  • Mezua
RN60E4752CRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN60E4752CRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 47.5K OHM 1/4W .25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 250882 pcs Datuen fitxa RN60E4752CRE6.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series Military, MIL-R-10509/1, RN60 Erresistentzia 47.5 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN60E4752CRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47.5 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film