RN60D8450FRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN60D8450FRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 845 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: RN60D8450FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RN60D8450FRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN60D8450FRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 845 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 440515 pcs Datuen fitxa RN60D8450FRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series Military, MIL-R-10509/1, RN60 Erresistentzia 845 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN60D8450FRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 845 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film