RN60C2433FRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN60C2433FRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 243K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: RN60C2433FRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RN60C2433FRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN60C2433FRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 243K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 443080 pcs Datuen fitxa RN60C2433FRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series Military, MIL-R-10509/1, RN60 Erresistentzia 243 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN60C2433FRSL-MIL
RN65C2212FBSL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 243 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film