RN60C2432CB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN60C2432CB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 24.3K OHM 1/4W .25% AXIAL
Fitxak: RN60C2432CB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RN60C2432CB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN60C2432CB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 24.3K OHM 1/4W .25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 64931 pcs Datuen fitxa RN60C2432CB14.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series Military, MIL-R-10509/1, RN60 Erresistentzia 24.3 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN60C2432CB14-MIL
RN65C1541FRSL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 24.3 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film