RN55D1542FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D1542FRE6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN55D1542FRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 15.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: RN55D1542FRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RN55D1542FRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN55D1542FRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 15.4K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 916758 pcs Datuen fitxa RN55D1542FRE6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series Military, MIL-R-10509/7, RN55 Erresistentzia 15.4 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN55D1542FRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15.4 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film