RN55C8060BRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C8060BRSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN55C8060BRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 806 OHM 1/8W .1% AXIAL
Fitxak: RN55C8060BRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RN55C8060BRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN55C8060BRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 806 OHM 1/8W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 235587 pcs Datuen fitxa RN55C8060BRSL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series Military, MIL-R-10509/7, RN55 Erresistentzia 806 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN55C8060BRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 806 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film