RN55C6491DRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C6491DRE6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN55C6491DRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.49K OHM 1/8W .5% AXIAL
Fitxak: RN55C6491DRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RN55C6491DRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN55C6491DRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.49K OHM 1/8W .5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 635750 pcs Datuen fitxa RN55C6491DRE6.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series Military, MIL-R-10509/7, RN55 Erresistentzia 6.49 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN55C6491DRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.49 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film