RN55C5191CB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C5191CB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN55C5191CB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.19K OHM 1/8W .25% AXIAL
Fitxak: RN55C5191CB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RN55C5191CB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN55C5191CB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.19K OHM 1/8W .25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 468799 pcs Datuen fitxa RN55C5191CB14.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series Military, MIL-R-10509/7, RN55 Erresistentzia 5.19 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN55C5191CB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.19 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film