RN50E3012CRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50E3012CRE6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN50E3012CRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 30.1K OHM 1/20W .25% AXIAL
Fitxak: RN50E3012CRE6.pdf
  • Mezua
RN50E3012CRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN50E3012CRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 30.1K OHM 1/20W .25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 143227 pcs Datuen fitxa RN50E3012CRE6.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-R-10509/8, RN50 Erresistentzia 30.1 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN50E3012CRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30.1 kOhms ±0.25% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film