RN50C9532FRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C9532FRSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN50C9532FRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 95.3K OHM 1/20W 1% AXIAL
Fitxak: RN50C9532FRSL.pdf
  • Mezua
RN50C9532FRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN50C9532FRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 95.3K OHM 1/20W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 215702 pcs Datuen fitxa RN50C9532FRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-R-10509/8, RN50 Erresistentzia 95.3 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN50C9532FRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 95.3 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film