RN50C3683DB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C3683DB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN50C3683DB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 368K OHM 1/20W .5% AXIAL
Fitxak: RN50C3683DB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RN50C3683DB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN50C3683DB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 368K OHM 1/20W .5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 219440 pcs Datuen fitxa RN50C3683DB14.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-R-10509/8, RN50 Erresistentzia 368 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN50C3683DB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 368 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film