RN50C2372FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C2372FBSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN50C2372FBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 23.7K OHM 1/20W 1% AXIAL
Fitxak: RN50C2372FBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RN50C2372FBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN50C2372FBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 23.7K OHM 1/20W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 66439 pcs Datuen fitxa RN50C2372FBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-R-10509/8, RN50 Erresistentzia 23.7 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RN50C2372FBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 23.7 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film