RLR32C6041FPRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR32C6041FPRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.04K OHM 1% 1W AXIAL
Fitxak: RLR32C6041FPRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RLR32C6041FPRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR32C6041FPRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.04K OHM 1% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 42654 pcs Datuen fitxa RLR32C6041FPRE6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Erresistentzia 6.04 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR32C6041FPRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 6.04 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film