RLR32C5102GPB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR32C5102GPB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 51K OHM 2% 1W AXIAL
Fitxak: RLR32C5102GPB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
RLR32C5102GPB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR32C5102GPB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 51K OHM 2% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14301 pcs Datuen fitxa RLR32C5102GPB14.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Erresistentzia 51 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR32C5102GPB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 51 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film