RLR32C34R8FRBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR32C34R8FRBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 34.8 OHM 1% 1W AXIAL
Fitxak: RLR32C34R8FRBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RLR32C34R8FRBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR32C34R8FRBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 34.8 OHM 1% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11710 pcs Datuen fitxa RLR32C34R8FRBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Erresistentzia 34.8 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR32C34R8FRBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 34.8 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film