RLR32C3012FMB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR32C3012FMB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 30.1K OHM 1% 1W AXIAL
Fitxak: RLR32C3012FMB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RLR32C3012FMB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR32C3012FMB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 30.1K OHM 1% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11891 pcs Datuen fitxa RLR32C3012FMB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Erresistentzia 30.1 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR32C3012FMB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 30.1 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film