RLR32C2003FMRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR32C2003FMRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200K OHM 1% 1W AXIAL
Fitxak: RLR32C2003FMRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RLR32C2003FMRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR32C2003FMRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200K OHM 1% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 37845 pcs Datuen fitxa RLR32C2003FMRE6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Erresistentzia 200 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR32C2003FMRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 200 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film