RLR20C6R81FPR36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR20C6R81FPR36
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.81 OHM 1% 1/2W AXIAL
Fitxak: RLR20C6R81FPR36.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RLR20C6R81FPR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR20C6R81FPR36 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.81 OHM 1% 1/2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 61659 pcs Datuen fitxa RLR20C6R81FPR36.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Erresistentzia 6.81 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR20C6R81FPR36-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 6.81 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film