RLR20C5R10GMRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR20C5R10GMRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.1 OHM 2% 1/2W AXIAL
Fitxak: RLR20C5R10GMRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RLR20C5R10GMRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR20C5R10GMRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.1 OHM 2% 1/2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 48111 pcs Datuen fitxa RLR20C5R10GMRE6.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Erresistentzia 5.1 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR20C5R10GMRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 5.1 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film