RLR20C4531FMB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR20C4531FMB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.53K OHM 1% 1/2W AXIAL
Fitxak: RLR20C4531FMB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
RLR20C4531FMB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR20C4531FMB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.53K OHM 1% 1/2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 45754 pcs Datuen fitxa RLR20C4531FMB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Erresistentzia 4.53 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR20C4531FMB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 4.53 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film