RLR07C6983FRRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C6983FRRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 698K OHM 1% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C6983FRRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RLR07C6983FRRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C6983FRRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 698K OHM 1% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 197917 pcs Datuen fitxa RLR07C6983FRRE6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 698 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C6983FRRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 698 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film