RLR07C26R7FPRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C26R7FPRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 26.7 OHM 1% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C26R7FPRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RLR07C26R7FPRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C26R7FPRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 26.7 OHM 1% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 299819 pcs Datuen fitxa RLR07C26R7FPRE6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 26.7 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C26R7FPRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 26.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film