RLR07C2201GRR36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C2201GRR36
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2K OHM 2% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C2201GRR36.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RLR07C2201GRR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C2201GRR36 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2K OHM 2% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 340829 pcs Datuen fitxa RLR07C2201GRR36.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C2201GRR36-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film