RLR07C18R2FSR36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C18R2FSR36
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 18.2 OHM 1% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C18R2FSR36.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RLR07C18R2FSR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C18R2FSR36 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 18.2 OHM 1% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 340983 pcs Datuen fitxa RLR07C18R2FSR36.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 18.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C18R2FSR36-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 18.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film