RLR07C1331FPBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C1331FPBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.33K OHM 1% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C1331FPBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RLR07C1331FPBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C1331FPBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.33K OHM 1% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 53404 pcs Datuen fitxa RLR07C1331FPBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 1.33 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C1331FPBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 1.33 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film