RLR07C1004GPR36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C1004GPR36
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1M OHM 2% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C1004GPR36.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RLR07C1004GPR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C1004GPR36 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1M OHM 2% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 263107 pcs Datuen fitxa RLR07C1004GPR36.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 1 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C1004GPR36-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 1 MOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film