RLR05C6R65FMB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR05C6R65FMB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.65 OHM 1% 1/8W AXIAL
Fitxak: RLR05C6R65FMB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
RLR05C6R65FMB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR05C6R65FMB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.65 OHM 1% 1/8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9795 pcs Datuen fitxa RLR05C6R65FMB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Erresistentzia 6.65 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR05C6R65FMB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 6.65 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film