RLR05C40R2FMRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR05C40R2FMRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 40.2 OHM 1% 1/8W AXIAL
Fitxak: RLR05C40R2FMRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RLR05C40R2FMRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR05C40R2FMRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 40.2 OHM 1% 1/8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 120489 pcs Datuen fitxa RLR05C40R2FMRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Erresistentzia 40.2 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR05C40R2FMRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 40.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film