RLR05C3600GSB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR05C3600GSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 360 OHM 2% 1/8W AXIAL
Fitxak: RLR05C3600GSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RLR05C3600GSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR05C3600GSB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 360 OHM 2% 1/8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 35553 pcs Datuen fitxa RLR05C3600GSB14.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Erresistentzia 360 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR05C3600GSB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 360 Ohms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film