RLR05C3322FPBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR05C3322FPBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 33.2K OHM 1% 1/8W AXIAL
Fitxak: RLR05C3322FPBSL.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RLR05C3322FPBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR05C3322FPBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 33.2K OHM 1% 1/8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33336 pcs Datuen fitxa RLR05C3322FPBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Erresistentzia 33.2 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR05C3322FPBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 33.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film