RLR05C2152FRRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR05C2152FRRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 21.5K OHM 1% 1/8W AXIAL
Fitxak: RLR05C2152FRRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RLR05C2152FRRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR05C2152FRRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 21.5K OHM 1% 1/8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 113010 pcs Datuen fitxa RLR05C2152FRRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Erresistentzia 21.5 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR05C2152FRRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 21.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film