RL20S910JB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL20S910JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 91 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: RL20S910JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RL20S910JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL20S910JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 91 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 56381 pcs Datuen fitxa RL20S910JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series Military, MIL-PRF-22684/02, RL20 Erresistentzia 91 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RL20S910JB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 91 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film